"Ozan, konusuna hakim, ne yapacağını iyi bilen, önceden kurgusunu hazırlayan profesyonel bir isim. 
Onunla çalıştığımızdan beri; çekimlerde aktif rol oynamamız gerekmiyor. Kendisine teslim olmanız yeterli…"

- R. Semih Güven / RSG İç Mimarlık İzmir


“Profesyonellik, iş disiplini, uyum gibi değerlerin hepsini bir arada bulabileceğiniz Ozan bey, işini severek yapan güzel insanlardan. Aileden biriyle çalışır gibi emeğini sakınmadan, bizi hiç yormadan, mekanımıza değer kattığı, sanatsal bakış açısını ve deneyimlerini bize kazandırdığı için çok teşekkür ederiz.”

- Özge Korkut / Çağdaş Holding 


"Tasarladığımız mekanların ruhunu, tasarımda özen gösterdiğimiz detaylarla fotoğrafa yansıtabilmek için bir çok farklı kişi ile çalıştık fakat istediğimiz sonuçları elde edemedik. Ozan’la tanıştığımızda mimar olduğunu öğrenmemiz, bizi çekimler konusunda umutlandırdı. 
Ozan’ın aldığı mimarlık eğitiminin, detaycı kişiliği ve sanatsal bakış açısı ile birleşerek mekanlarda doğru açılarda, doğru ışık ve renk ayarları ile mekanı en iyi hali ile yansıtan fotoğraflar olması tesadüf değil. 
Aynı zamanda güler yüzlü, pozitif ve saygılı olması birlikte çalışmayı keyifli hale getiriyor."

- Yelin Evcen / Gönye Tasarım


"Ozan Bey'le çalışmak, profesyonel bakış açısı, işine gösterdiği titizlik, sakin yapisi ve planlama yeteneği ile birleşince iş olmaktan çıkarak keyifli bir işbirliğine dönüşüyor. Çekimlerin her dakikasinda detaylara verdiği önemle, markaniza değer katan bir çalışma sunuyor. Teslim zamani geldiğinde görsel ve teknik olarak harika fotoğraflara sahip olacak ve Ozan Bey'e tekrar teşekkür edeceksiniz." 

- Makbule Akbaş / Kefaluka Resort Bodrum


“Bir hayal, bir kurgu ile başlarız projelere... Hayalimizi sahibine teslim etmeden önce, ona bizim gözümüzden bakıp, anlayabilecek bir sanatçıyla  hikayemizi ölümsüzleştirmek isteriz. 
İşte Ozan’la tam da böyle bir zamanda tanıştık. Teşekkürler Ozan!“

- Serra Özbay / Mimar


"Ozan ile çalışmak hem büyük bir keyif hem de profesyonel olarak bir dönüm noktası oldu benim için. Bir sanatçıdan beklenebilecek en ince ve hassas özellikleri çektiği her bir karede bulmak mümkün. Düşündüğü şeyi ve niyetini kareye yansıtabilme ustalığı yanında farklı lensleri kullanarak, ışığın farklı yoğunlukları ve açılarıyla profesyonelce işbirliği içinde çalışarak çektiği fotoğrafları ayrıcalıklı ve özgün kılmayı kolaylıkla başarabilen bir sanatçı Ozan Çelik. Eğer siz, ne istediğiniz biliyorsanız Ozan size onun kat kat ötesini sunacak emin olun, 
eğer ne istediğinizden emin değilseniz endişe etmeyin 
size istediğiniz şeyi fark ettirecek bir çalışma aşkı ve disiplinine sahip, emin ellerdesiniz!"

- Funda Battle / Organic Intelligence


"Aynı zamanda kitesurf öğrencim olan Ozan, duru güzelliği ortaya çıkarabilen, açı ve perspektif uzmanı gerçek bir sanatçı... Disiplinli ve sistematik çalışmalarından etkilenmemek mümkün değil..."

- Ogan Tüzel / Kite Camp Urla


"İzmir Expo 2020 için kısa zamanda, estetik ve fonksiyonel karelerle hem ajansı hem de müşterimizi çok mutlu eden sonuçlar elde ettik. Ozan Çelik’le çalışmaktan son derece mutluyuz."

- Gül Hoşceylan Atay / Öykü Dialogue International


"Ozan sadece bir fotoğraf sanatçısı değil. Çalışma tarzı, üslubu, yaratıcılığı ve çekim konusu ile uyum sağlama yetenekleri ile gerçek bir sanat adamı. Yeni açılan otelimizin fotoğraflarının çekimi bir ekip çalışmasının Ozan tarafından yönetilirse nasıl mükemmel sonuçlar ortaya çıkaracağının güzel bir kanıtı."

- Salim Kadıbeşegil / Yukarı Sokak Alaçatı


"Ozan ile çalışmak, hayal ettiklerinizin gerçeğe dönüşmesi için güzel bir yola çıkmak gibidir. Çalışmaların planlanma aşamasından, son rötuşlara kadar tüm safhalarda gösterilen özen ve mükemmel sonuçlar için harcanan emek, bir insanın işine olan aşkının göstergesidir.

- Ali Vargönen / Vargonen


"Markalarımızı, ürün ve hizmetlerimizi anlatabilmek günümüz dünyasında oldukça zor! Hele ki vermek istediğiniz mesajı bir fotoğrafla bir çırpıda anlatmak çok daha zor! Ama Ozan ile kolay oluyormuş gerçekten! Ozan’ın sanatını yorumlarkenki milimetrik hassasiyet ve duyarlılığı çekimler de yüksek deneyim ve profesyonelliğin yanı sıra en üst düzeyde teknik alt yapısını da hissettirmekte. Kafasında yarattığı kurguları ustaca anlatan nadir fotoğrafçılardan. Ayrıntılı çektiğimiz lounge çekimlerinde tüm gün çalışıp, yorulmamıza rağmen, bir karesinde bile titizliğinden ödün vermeyen, sıfır kaprisle yüzde yüz performans alabileceğiniz bir yorumcu Ozan Çelik."

- Gülşah Aydın / TAV Holding


"Ozan Bey inanılmaz özveriyle çalışan, çekimler boyunca saat/mekan demeden koşturan, yorgunluk nedir bilmeyen enerji dolu biri. Otelimizin çekimleri boyunca A'dan Z'ye her detaya inanılmaz titizlikle yaklaşan, verdiği sözün arkasında duran ve hatta fazlasıyla karşılığını veren bir sanatçı.
Sayesinde otelimize yeni soluk katacak, marka kimliğimizi yansıtacak birbirinden harika fotoğraflarımız oldu. Bizim için Ida Costa ailesinin artık değerli bir üyesi. 
Umarım kendisiyle tekrar çalışma firsatımız olur; herşey icin çok çok teşekkür ediyoruz."

- Esra Olcay / Assos Ida Costa Hotel


"6 senedir çalıştığım otel grubunda bugüne kadar tam olarak 4 fotoğrafçıyla çalıştık. Ama bir profesyonel ile çalışmanın farkını Ozan'la çalışınca anladım. Çektiği mekanın öncelikle ruhunu, sizin o mekan ile ilgili hissettiğiniz şeyleri sorgular ve sonrasında farklı bakış açısıyla size onu fotoğrafla anlatır. Çekim öncesi titiz bir hazırlık aşaması var; nelere ihtiyacı olduğunu ve olacağını detaylı olarak belirtir, hazırlığını yapar ve sonrasında çekim boyu aynı titizlikle işini sürdürür. 
Bir otelci olarak bizim bile gözümüzden kaçan şeyleri, detaycı ve titiz bakış açısıyla yakalar.
Kadraja sığan görüntünün dışında , fotoğraflarda mekanların ruhunu hissedebiliyorsunuz. Sanatçı ruhu ve profesyonel iş anlayışı birleştiğinde ortaya çok güzel şeyler çıktığını Ozan Çelik ile görmüş olduk."

- Meriç Ünlü / LalaHan İstanbul


"Ozan gibi genç ve yaratıcı bir sanatçının dostça ve profesyonel yaklaşımından büyük keyif ve mutluluk duyduk."

- Serap Yurdaer Erboy / Arts&Crafts Alaçatı


"Otelin açılışından bu yana en dertli olduğum konuyu beraberce ve keyifle çözmemiz beni çok mutlu etti. İşinize duyduğunuz saygı ve sevgi sonuçlara gerçekten yansıyor. Eminim satış sonuçlarına da yansıyacak. 
Çalışırken ve fotoğrafları teslim alırken tek bir pürüz yaşamadan kaliteli bir işbirliği elde ettik."

- Gülay Özel / AC Maçka Marriott İstanbul


"Ozan Çelik'le tanıştığımda ilk dikkatimi çeken husus sakin, sabırlı ve olgun kişiliği oldu. Bu özellikleri çekimlerde hem bana hem de casting ekibine güven ve rahatlık aşıladı. İstanbul'da, farklı mekanlarda, kapsamlı bir portre çekimi projesi gerçekleştirdik. Fotoğraflara yönelik aradığım modern ve sade tarzı yakalayabilecek fotoğrafçıyı bulmak için geniş kapsamlı araştırma yaptım ve birçok adayla birebir görüştüm. Diğerleri ne istediğimi anlamaya çalışırken Ozan Çelik teklifini sundu ve dahası casting konusunda da danışmanım oldu. 
Samimiyetle tavsiye ederim."

- Tansu Yolaçaner / Yolaçaner Consulting


“Ozan Bey ve ekibi, işine saygısı, çözüm odaklı anlayışı ve iş takibi özellikleri ile tam anlamıyla birer profesyoneller... Çekimler tamamlanıp iş teslim edildiğinde çok iyi görseller çıkmış olması ve tüm süreç müthiş keyifli bir deneyimdi bizim için.”

- Demet Uğur / Lionel Hotel İstanbul


"Ozan’la çalışıyorsanız gerçekten şanslısınız. Birlikte çalışırken sanki yıllardır çalıştığınız ekibinizin parlayan yıldızı diye düşünmemek elde değil. İşine gösterdiği özen ile işlerimizi kolaylaştırdı. Ankara ve İstanbul otellerimizin çekimlerinden de çok memnun kaldık. Kesinlikle bugüne kadar keyif aldığımız çekimlerin başında Ozan ilk sırada geliyor."

- Şule Zeybel / Metropolitan Hotels İstanbul-Ankara


"Birlikte çalışacağınız kişinin işini iyi yapması kadar iyi bir insan olması da önemli ki çalışma uyum içinde gerçekleştirilsin. Biz Cafe Cadde ve DRAFT'ın çekimlerinde bunu Ozan ile başardık. Sonuç hem onu hem bizi tatmin etti. Şimdi yeni bir DRAFT'in dekorasyonunu yapıyoruz ve her köşesini Ozan'ın fotoğraflayacağı günleri sabırsızlıkla bekliyoruz."

- Turan Turanlı / Draft İstanbul


"Ozan Bey mağazamızdaki objelerin fotoğraflarını çekmeden önce onların hikayelerinin içine girdi, dinledi, dinledi… Sonra kamerasını alıp hikayelerini olabilecek en sanatsal ve estetik şekilde fotoğrafa dönüştürdü. Her bir fotoğrafta o hikayeleri hissettirdi...Teknik ekipmanların kusursuz çekebileceği fotoğraflar, bir profesyonelin elinde sanat eserine dönüştü."

- Muzna Abdülhamit / Kuş Kafesi Alaçatı


"Yaptığınız çalışmanın özen ve hassasiyetine ilave olarak, iletişiminiz ve disiplinli çalışmanız için size teşekkür ederiz."

- Arzu Karagöz / 35.SOKAK İzmir


"Alaçatımıza değer veren ve katan, genç yaşına rağmen profesyonel bakışı, detay ve titiz çalışması ile mekan ve ürün çekimleri ile beldemize büyük destek sağlayan ve bu sebepler ile çok beğendiğim, 
başarılarını takdir ettiğim bir sanatçı..."

- Tomris Maravent / Köşe Kahve Alaçatı


"Seninle çalışma ve seni tanıma fırsatını bize verdiğin için çok mutluyuz. Gerek şahsiyetinin güzelliği gerekse de mesleğinde gösterdiğin titiz çalışma için sana çok teşekkür ederiz. Aynı zamanda mimar olmanın verdiği üstünlükle mekanları fotoğrafa yansıtman muhteşem bir beceri."

- Candan Akalın / Asma Han Alaçatı


"Ozan Bey'in tüm çalışmaları çekim öncesi beklentilerin belirlenmesinden, çekim sonrasında çalışmaların finalize edilmesine kadar her aşamada son derece profesyonel ve tatmin ediciydi. Ozan hem çok başarılı bir sanatçı, hem de çok titiz ve mükemmeliyetçi bir fotoğrafçı. Çekimlerini yaptığı mekanın ruhunu yansıtmakla kalmayıp, değişik bakış açılarıyla ve sanatçı ruhuyla o mekana farklı bir soluk getiriyor. Yaratıcı ve detaycı yaklaşımı, iş disiplini ve titizliğiyle birleşince kendisinin daha bir çok başarılı projeye imza atacağından hiç şüphem yok."

- İpek Kalaycıoğlu / Alura Hotel Alaçatı


"Günümüzde herkes her işi yapabileceğini sanıyor. Bu da dolayısıyla ürün ve hizmetlerin sıradanlaşmasına neden oluyor. İşte tam da bu anda Ozan Bey'le tanışmak bize büyük mutluluk verdi. Herşeyin başında yaptığı işteki titizliğine bir de sanatçı bakışını ve günümüzde öyle kolay bulunmayan yaratıcılığı da ekleyince ortaya çok güzel bir iş çıktı. Ozan Bey'in çektiği fotoğraflar otelimizin görselleri olmalarının yanında bizim misafirlerimize iletmek istediğimiz mesajlarımız oldular. Çekimler sonunda ise bizler yeni bir dost kazanmış olduk." 

- Agah Alkan / Sirkeci Mansion İstanbul


"Enerjisi daima yüksek olan ve bunu çalıştığı kişiye hissettirebilen, sanat gözü mükemmel olan pozitif bir sanat adamısın. İşini sevgiyle ve özenle yapman bize gerçekten mükemmel bir güven verdi. Çekimlerden sonraki aşamalarında gösterdiğin özveri ve yaratıcılık en az çekim esnasında olduğu kadar yüksek enerjili. Aslında hepsinden önemli olan bir şey var; Ozancım güler yüzlü ve sevgi dolusun. Hayatında her alanda başarılı olman ve başka projelerde birlikte olmak dileğiyle. Sonsuz sevgiler.."

- Görkem Baharoğlu / Müzisyen - Albüm Fotoğrafları


"Beklentilerimin üstünde bir destek ve çalışma neticesi aldım... 
Daha sonra tüm çalışamalarını beğeniyle takip ettim. Ozan, bundan sonra çekinmeden birlikte çalışabileceğim ve bundan da memnuniyet duyabileceğim bir dost kapısı..."

- Ester Yannier / Nil Tekstil İstanbul


"En sonunda gerçek bir profesyonel ile tanıştık. Gerek ekipman açısından, gerek çekim titizliği ve çekim sonrası süreç ile dört dörtlük bir profesyonel. Bundan sonraki bütün işlerimiz kendisinindir."

- Oğuz Güç / Atölye15 İzmir


"Festivalimizde çektiğiniz fotoğrafların hepsi hem bu festivali organize eden bizler hem de birbirinden değerli sanatçılar tarafından çok beğenildi.Teknik açıdan yeterliliğin haricinde bakış açınızdaki sanatsal boyutun da fotoğraflarınıza yansıması çok önemliydi ve bunu çok iyi bir şekilde başardınız…"

- Oğulcan Şişman / Alaçatı Jazz Rüzgarı


"İnşaat döneminden itibaren, çok başarılı çalışmaları ile otelimizi gayet güzel anlattığını düşündüğümüz fotoğraflarına ve bize otelimizi basılı ve sosyal medyada tanıtma imkanı verdiği için Ozan Çelik'e teşekkür ederiz. İşindeki profesyonelliğinin yanı sıra sahip olduğu sanatçı bakış açısı ile de otelimizin fotoğraflarına ruh katmıştır. Ozan Bey'i kesinlikle tavsiye ederiz."

- Oluş Kızılağaç / Kapari Otel Alaçatı


"Ozan Bey ile çalışma kararımızın ne kadar isabetli oldugunu ispatlaması hiç zor olmadı. Ekibimizden ve yakın çevrem vasıtasıyla ulaşılanlardan gelen olumlu tepkilerden, yeni kurulmuş olan fabrikamızın vizyonunu ve hedeflerini net olarak aktarabilmemizde yardımcı olduğundan dolayı Ozan Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz."

- Sait Güzelcan / Ege Suni Deri İzmir


"Bazı insanlar yaptıklarıyla hayatımızı güzelleştirir ve anlamlandırırlar. Siz de bizim markamıza anlam kattınız."

- Neslihan Küçükşabanoğlu / VillaSaray&Kalinda Inn Çeşme


"Loop adlı albümüm için birlikte çalıştığımız Ozan, hem albüm kapağı hem de basın için kullanacağımız tüm fotoğraf çekimlerini yaptı. Çekimler çok keyifli geçti ve sonuçlar tam aklımızdaki gibiydi..."

- Selin Damar / Müzisyen - Albüm Fotoğrafları


"Belki de insanların hayatlarında en çok her şeyin mükemmel olmasına özendikleri zamanlar düğünleri...Hep hayal ettiğiniz gibi olmasını beklediğiniz bir gün... Fotoğraf ise en mutlu anınızın bir şekilde sonsuza aktarılması. O yüzden o günün bizce en önemli parçası. Düğünümüzle ilgili planladığımız, hayal ettiğimiz şeylerin pek çoğunu gerçekleştirememiş olsak da sayende her baktığımızda ağzımız kulaklarımızda “işte tam istediğimiz buydu” dediğimiz fotoğraflarımız var. Seninle o günü paylaşmış olmak güzel bir seçim ve şanstı. En güzel anlarımızı bizimle paylaştığın, emeğin, sanatın ve en önemlisi arkadaşlığın için çok ama çok teşekkürler. Sayende hep, güzel anılarımızı en güzel haliyle yansıtan fotoğraflarla hatırlayacağımız bir günümüz var. Elbette bundan sonra adım adım hayatımızda olacak tüm güzel anlarımızı da bizimle paylaşman dileğiyle..."

- D&Ö Düğünü


Başa dön